„SAMODZIELNI I NIEZALEŻNI”

PLAN TERAPII W TERMINIE marzec  2016 – lipiec  2016
Terapia SI – HM

Poniedziałek

Godz. 7:55 – 8:55 –  Adrian Bartoszek

Godz. 9:40 – 10:40 – Aleksandra Brudak

Godz. 10:40 – 11:40 –   Wiktoria Piaseczna

Godz. 11:40 – 12:40 –  Gleń Piotr

Godz. 16:45 – 17:45 – Ewa Gortat

Wtorek

Godz. 13:30 – 14:30 – Bartek Durys

Godz. 15:00 – 16:00 – Jakub Budka

Piątek

Godz. 7:55 – 8:55 – Patryk Matusiak

Hipoterapia – PG

Poniedziałek

Godz. 8.50- 9.50 – Wyrębska Marika

Godz. 11:40 –12:40 – Piaseczna Wiktoria

Godz. 16.00 – 17.00 – Kubiak Paweł

Godz. 17.00 – 18.00 – Strychalski Kamil

Czwartek

Godz. 7:50 – 8:50 – Kwiecińska Antonia

Godz. 9:50 –10:50 – Wardziński Jakub

Godz. 14.30 – 15.30 – Budka Jakub

Godz. 15.30-16.30 – Socha Sebastian

Hipoterapia – BZ

Wtorek

Godz. 8:00 – 9:00 – Krzysztof Andrzejczak

Godz. 16:45 – 17:45 –  Beata Grzelak

Środa

Godz. 7:50 – 8:50 –  Jakub Domański

Godz. 8:50 – 9:50 – Radosław Jaśkiewicz

Godz. 16:00 – 17:00 – Szymon Augustynowicz

Czwartek

8:00 – 9:00 – Antoni Kamiński

Piątek

Godz. 13:30 – 14:30 –   Bartosz Durys

Godz. 14:30 – 15:30 – Marcin Kozak

Masaż, gimnastyka korekcyjna – JK

Poniedziałek

Godz. 15:00 –16:00 –  Piotr Gleń

Wtorek

Godz. 17:35 – 18:35 – Ewa Gortat

Środa

Godz. 10:50 – 11:50 – Henryk Marciniak

Godz. 13:30 – 14:30 – Kamil  Strychalski

Godz. 15:00 – 16:00 – Socha Sebastian

Czwartek

Godz. 16:45 – 17:45 – Kubiak Paweł

Piątek

Godz. 7:55 – 8:55 – Kacper Rulka

Godz. 09:40 – 10:40 – Saganiak Wiktor

Hydroterapia – MZ

Poniedziałek

8:50 –  9:50   Augustynowicz Szymon; Kozak Marcin

15:00 – 16:00 Grzelak Beata; Wyrębska Marika

Środa

7:55 – 8:55 Brudak Aleksandra; Matusiak Patryk

14:00 – 15:00 Kwiecińska Antonia; Wardziński Jakub

Czwartek

7:55– 8:55 Andrzejczak Krzysztof; Saganiak Wiktor

Piątek

7:55 – 8:55 Kamiński Antoni; Bartoszek Adrian

12:40 – 1:340 Jaśkiewicz Radosław; Marciniak Henryk

14:00 – 15:00 Domański Jakub; Rulka Kacper

 

 

Samodzielni i niezależni -PLAN PRACY