Nie zapomnij o nas!

Nie zapomnij o nas! Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca
Jak zdobyć serca i umysły darczyńców oraz osób przekazujących swój 1%? To pytanie zadaje sobie nie jedno stowarzyszenie w Polsce, w tym i my. My postawiliśmy na konkretne działania na rzecz innych, projekty na akcje. Dzięki swojej skuteczności i innowacyjnemu podejściu, korzystnie wpływają na jakość życia naszych podopiecznych,  budują dobre relacje ze społecznością.

Obecnie w Polsce mamy ok. 8 tys. organizacji pozarządowych mających status OPP. Połowa wpływów z 1% kończy swój bieg na koncie potężnych organizacji, w tym fundacji korporacyjnych, które stać na reklamę w TV czy zatrudnienie sztabu specjalistów od PR. Co w takim razie może zrobić mała lokalna organizacja, której trudno dorównać ogólnopolskim gigantom? Co może zrobić gdy trudno jej namówić celebrytów, korporacje czy media na udział w kampanii czy filmiku. Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca znalazło na to sposób. Od 2001 roku, bo wtedy powstało stowarzyszenie realizuje różne programy i projekty na rzecz dzieci niepełnosprawnych i dzieci z terenów wiejskich. Znajdują one uznanie przedstawicieli władz i instytucji samorządowych, wojewódzkich, biznesmanów, ale i samych podopiecznych stowarzyszenia, ich rodziców i opiekunów. W 2013 r. Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca również podejmuje działania w celu pozyskania 1%. Poprzez Internet – umieszczanie filmików na Facebooku, rozsyłanie e-maili na skrzynki przyjaciół i znajomych, banery, kalendarze, kalendarzyki, ulotki, plakaty, które zostały rozdane i rozwieszone w gminie i powiecie oraz województwie. Kampania ma wsparcie członków stowarzyszenia, podopiecznych oraz ich rodzin i opiekunów.
PRZEKAŻ 1 PROCENT PODATKU – KRS 0000003847
 
Szanowni Państwo.!
Nadszedł czas wypełniania PIT-ów. Tak jak w ubiegłym roku mają Państwo możliwość zdecydowania o przeznaczeniu 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Przekazując 1% podatku świadomie decydujemy, na jakie zadania czy też działania zostaną przeznaczone wypracowane przez nas środki. Przeznaczając te środki dla organizacji pożytku publicznego pomagamy innym, ale pamiętajmy, że także sobie. Jeszcze raz gorąco Państwa zachęcam do przeznaczenia 1% podatku dochodowego. Stąd też zwracamy się do Pana/Pani z apelem poinformowania swoich znajomych, przyjaciół, pracowników o tej KAMPANII dla STOWARZYSZENIA MAMY WIELKIE SERCA.

Z poważaniem Andrzej Zielonka