Realizacja projektu „Kierunek – Rozwój” w Stemplewie

Grupa dzieci i młodzieży ze Środowiskowej Świetlicy Integracyjnej „Razem” oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego im.J.Tuwima w Stemplewie, uczestniczyła w wyjeździe na basen do Uniejowa, to kompleks basenów uzdrowiskowych z leczniczą, ciepłą solanką wodą. Wycieczka zrealizowana w ramach kontynuacji projektu „Kierunek – Rozwój”, pozyskanych środków finansowych z Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

W miesiącach wrzesień- grudzień, w cotygodniowych zajęciach uczestnicy projektu rozwijają swoją wyobraźnię twórczą, poszerzają swoje horyzonty poprzez bezpośredni kontakt z kulturą i sztuką. Aby obudzić umysły i zachęcić do rozwoju i własnych poszukiwań, trzeba dać zaczyn. Pierwsza wycieczka do Term w Uniejowie, już za nami. Była to okazja do spędzenia aktywnie wolnego czasu, integracji dzieci i młodzieży, nawiązanie nowych kontaktów. Podczas 2-godzinnego pobytu w centrum zabaw wodnych, każdy uczestnik wyjazdu mógł skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, biczy wodnych, basenu sportowego.
W drodze powrotnej, wszyscy dzielili się swoimi wrażeniami, a czas wspólnie spędzony na basenie był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.
Koordynatorzy projektu:
E. Zgoda
E. Krawczyk