29 Finał WOŚP w Świnicach Warckich

Ostatni rok był inny niż wszystkie, więc 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też był inny, najpierw zaplanowany na 10 stycznia, później ze względu na obostrzenia przełożony na  31 stycznia.

W końcu nadszedł wyczekany przez wszystkich wolontariuszy naszego sztabu czas by „ZAGRAĆ Z RADOŚCIĄ” dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Nasz sztab jak co roku mieścił się w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich. Już od samego rana do siedziby sztabu przychodzili darczyńcy przekazując nie tylko datki, ale też przynosili ze sobą różnego rodzaju rękodzieła, gadżety, vouchery czy nagrody rzeczowe, które można było wylicytować.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszej gminy oraz wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli orkiestrę.

Także piłkarze Ludowego Klubu Sportowego w Świnicach Warckich zagrali dla Orkiestry… z tym że nie na instrumentach,  lecz w piłkę nożną, tym samym wsparli 29.finał przekazując m.in. koszulki i czapki na licytację. Serdecznie dziękujemy za pomoc i organizację turnieju Zarządowi LKS, oraz p. Maćkowi.

Bardzo dziękujemy za wsparcie pani Grażynce i Agnieszce, które co roku wspierają licytację swoimi pięknymi, własnoręcznie wykonanymi przedmiotami użytku codziennego. Nie można zapomnieć również o panu Julianie, znanym w naszej gminie z rzeźby w drewnie, który co roku przekazuje na licytacje wykonaną przez siebie rzeźbę. Słowo podziękowania kieruję do KGW ze Stemplewa oraz p. Marty za ufundowane vouchery na torty, oraz dla. p. Kasi za voucher na manicure hybrydowy.

Tegoroczne hasło WygraMY nie jest tylko pustym frazesem.

WygraMY to nie tylko nadzieja, że pokonamy koronawirusa, wygraMY, bo pokazaliśmy, że jesteśmy razem, wygraMY, bo razem tworzymy jedność.

Mieszkańcy Gminy Świnice Warckie, wygraliśMY, bo zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy po raz 29 . 

Na terenie Gminy Świnice Warckie zebraliśmy na rzecz WOŚP  sumę 6.446,59

Dziękujemy że byliście z nami, za pomoc i otwarte serca.

Sie ma

Szef sztabu

Ewa Krawczyk

wraz z wolontariuszami Agnieszka, Małgosia, Marta, Magda, Beata, Hania 🙂