WOŚP 2020 – zaproszenie

Szanowni Państwo

                      Zarząd Stowarzyszenia Mamy Wielkie Serca w Stemplewie oraz  Sztab WOŚP w Świnicach Warckich zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie  finansowe  lub przekazanie przedmiotów, które będzie można  zlicytować podczas  28 Finału.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020roku.

Hasło tegorocznej edycji WOŚP 2020 brzmi: „WIATR W ŻAGLE” – 28. finał WOŚP dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze zbierane będą przede wszystkim na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja w tym roku będzie skupiać się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.  

Prosimy o przekazywanie przedmiotów na wsparcie licytacji w dniu 12 stycznia br. ( niedziela)  w bazie  sztabu WOŚP – Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich. Wszystkie przedmioty będą przekazane na licytację podczas podsumowania finału  WOŚP na sali  OSP Świnice Warckie: w programie przewidziane są aukcja zebranych przedmiotów, różnorodne konkursy dla dzieci i dorosłych, występy zespołów i wokalistów.

Mamy nadzieję, iż wszyscy ludzie  o wrażliwych sercach wspomogą nas w działaniach na rzecz najmłodszych dzieci.

Koordynatorem przedsięwzięcia jest pani Ewa Krawczyk członek Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” telefon kontaktowy 63 2881106

Liczymy na państwa zrozumienie i życzliwość otrzymując wsparcie.

Z wyrazami szacunku

 Organizatorzy