WARSZTATY PLASTYCZN – POWERTEX
Warsztaty poprowadzi Anna Kośla – Certyfikowany Trener Powertex

Zapraszam serdecznie na warsztaty z wykorzystaniem produktów Powertex. Warsztaty poparte są doświadczeniem i praktyką do prowadzenia szkoleń, zdobytą podczas szkoleń warsztatowych organizowanych przeze mnie od 10 lat.

Co to jest Powertex?

Powertex jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem materiałów chłonnych, takich jak: tkaniny, papier, karton, skóry, kora i włókna szklane itp. Można łatwo połączyć z samoutwardzalnymi glinami, betonem, kamieniami, ceramiką, drewnem, piaskiem, metalem, szkłem, Stone Art., Easy3dflex. Technika utwardzania w dekoracji i tworzeniu daje moc możliwości, można stworzyć np. rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię.

Ilość osób: 4-8
Czas trwania: 3 dni (16 godzin)
Koszt: 880 zł
Termin:

HARMONOGRAM WRSZTATÓW:
Dzień I:
godz.15.00-19.00 – Uczestnicy zapoznają się z produktami Powertex oraz zasadami pracy na utwardzaczach.
Zajęcia skupią się na klasycznym utwardzaniu materiałów chłonnych. Podczas zajęć wykonany zostanie przedmiot dekoracyjny.

Dzień II:
godz.10.00-14.00 – Nauczę Was jak konstruować bazę pod figury wykonywane tą metodą, jakich używać materiałów, jak mocować popiersie, jak układać materiał. Podczas zajęć wykonana zostanie figura.
godz.15.00 -19.00 – Warsztaty poświęcone Stone Art. Na zajęciach wykonane zostaną 2 prace, w których wykorzystamy wszystkie techniki z wykorzystaniem Stone Art ( efekt kamienia, masa samoutwardzalna, spękania na masie samoutwardzalnej, barwienie Stone Art).

Dzień III:
godz.10.00-14.00 – Na warsztatach zostaną wykonanie 2 obrazy z wykorzystaniem Easy 3dflex, Rusty Powder. Pierwszy z użyciem Powerprint, podczas drugiego uczestnicy poznają zasadę tworzenia szybkoschnących past pękających.

Informacje dodatkowe:
• Na warsztaty należy zabrać ubranie, które może się zniszczyć od używanych preparatów
• Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały na warsztaty, materiały informacyjne, poczęstunek, kawę, herbatę.
• Wytworzone przedmioty pozostają własnością uczestnika warsztatów.
• Na prośbę uczestnika wydawane są potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA:
Szkolenie prowadzone są w ramach działalności Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” w Stemplewie. Informujemy, iż uczestnicy warsztatu otrzymają zaświadczenia, certyfikaty o jego ukończeniu.

Uczestnikom szkolenia zapewniamy pełne wyżywienie, noclegi i materiały, których będą Państwo używać w trakcie warsztatów. Uczestnicy są zakwaterowani na miejscu, na terenie Placówki. Prace wykonane przez uczestników pozostają ich własnością. Osoby dojeżdżające autobusem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500200634 na 30 minut przed planowanym przyjazdem. Gwarantujemy wówczas transport na trasie Świnice Warckie – Stemplew lub Uniejów – Stemplew.

Aby zapisać się na niniejsze szkolenie, należy wypełnić dwa formularze – jeden zgłoszeniowy oraz klauzulę informacji tzw. RODO, które można pobrać poniżej.
Brak niedopełnienia formalności uniemożliwi udział w warsztacie.
Po wysłaniu karty zgłoszeniowej, prosimy o dokonanie przelewem wpłaty zadatku w wysokości 150,00 złotych lub pełnej kwoty. O uczestnictwie w szkoleniu zadecyduje kolejność wpłat. Osoby, które spóźnią się z wpłatą wymaganego zadatku, będą mogły go przeznaczyć na następne szkolenie tego typu, lub otrzymają zwrot na konto bankowe z którego dokonano wpłaty.
Wystawiamy rachunek z udziału w kursie, szkoleniu, warsztatach
Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca
Banku Spółdzielczym w Poddębicach o/ Uniejów nr 51 9263 0000 2009 4360 2002 0001
STEMPLEW 35 99-140 Świnice Warckie
tel/fax.: 63 2881106, 63 2881107
e-mail: wielkieserca@poczta.onet.pl
www.serca.org.pl
W tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko uczestnika kursu, nazwę i datę kursu lub warsztatu.
Uwaga: przed wysłaniem zadatku prosimy o kontakt (500200634) w celu potwierdzenia dostępnych miejsc na szkoleniu. Osoba do kontaktu – Paweł Gawron, email: pawel.gawron@op.pl

Serdecznie zapraszamy

Terminy:
21 – 23.02.2020r.
06 – 08.03.2020r.
24 – 26.04.2020r.
15 – 17.05.2020r.